У Львові відбувся благодійний розпродаж книжок

Відвідувачів потішили «Піккардійська терція» і Караванська, були й подарунки для дітей

Головні новини Львова 14.12Ольга Зеліско, 14 грудня 2015, 16:13 730 0

«Видавництво Старого Лева» влаштувало у Львові благодійний розпродаж книжок. Виручені кошти підуть на облаштування сільської бібліотеки на Львівщині і дитячої бібліотеки в лікарні «Охматдит».

Відкрив благодійний розпродаж книжок гурт «Піккардійська терція». Дорослим пропонували книжки, а дітям – розмальовки і забавки.

«Малювали ікони на шклі, потім ходили купувати книжки і малювали. Найбільше сподобалось малювати на склі», – поділилась відвідувачка свята Юстина.

Діти малювали, співали колядок та читали книжки, вмостившись, де доведеться.

«Купили книжки для цілої сім'ї: про котиків – дітям, для дорослих – трошки психології, середні – самі собі вибирали. Хотілось, щоб гарні книжки українські видавали і українських авторів. Це дуже важливо. У книгарнях дуже багато не нашої літератури», – розповів пан Ростислав.

Знайшли для себе розваги і дорослі. Особливе зацікавлення викликав майстер-клас від іконописця Романа Зілінка. «Ми зараз малюємо народну ікону на дереві. Використовуємо картон, але в традиції, як це робили на Гуцульщині, на Буковині, в XIX – поч. XX століття. Така дуже цікава традиція народного хатнього іконопису. Наприклад, для полегшення праці народні майстри використовували трафарет», – розповів художник.

Книголюби не лише скуповували гори книжок, а й могли поспілкуватись з улюбленими авторами, наприклад, з дизайнером та автором «Стильної книжки для панянки» Оксаною Караванською.

«Ми думали, що ця книжка для дівчаток 7-8 років, коли дівчина вже починає розуміти, що вона на себе вдягає, і десь до 14 років. Насправді, до мене приходили жінки, яким уже поза 35 років, і казали: ми з таким задоволенням вашу книжку прочитали, ми половину того всього не знали», – поділилась Оксана Караванська.

Крім ремонту бібліотеки в селищі Івано-Франкове Яворівського району, частину коштів скерують для дитячої бібліотеки в лікарні «Охматдит».

«Щоразу ми ставимо певну соціальну мету для таких заходів. Сьогодні всі, хто купує книги, долучаються до того, що з тих коштів ми відремонтуємо одну із львівських бібліотек», – розповіла співзасновниця «Видавництва Старого Лева» Мар'яна Савка.

Також видавництво потішило гостей подарунками – книжками і телескопом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук