У Львові відбувся найстаріший в Україні турнір з танцювального спорту «Срібний Едейльвейс»

СпортМарічка Кулачковська, 9 квітня 2019, 15:27 688 0

У Львові відбулися відразу 2 масштабні старти зі спортивного танцю – відкрита першість Львівської області та Всеукраїнський рейтинговий турнір «Срібний Едельвейс». Він збирає учасників уже 32 раз поспіль.

Організатор Олег Левицький каже: «Перший «Срібний Едельвейс» відбувся ще у 1987 році. Це найстаріші змагання в Україні, які проводяться безперервно».

Поки діти рухаються у ритмі енергійного джайву, запального ча-ча-ча і повільного вальсу, поруч співпереживають батьки. Не приховують: хвилюються ще більше, ніж юні спортсмени. Батько учасника Зеновій Березівський каже: «Як діти танцюють, то хочеться танцювати так само. І деколи вдома можемо так само їм пару складати».

Свою майстерність на змаганнях доводили спортсмени абсолютно усіх вікових категорій. Найстаршому учаснику ‒ 80 років, наймолодшим ‒ по 4. Цьогоріч змагання зібрали представників 12 областей України.

За лаштунками не менш жваво, ніж в епіцентрі подій. Тут дбають про зовнішній вигляд спортсменів. В учасників до 14 років образ має бути якомога лаконічнішим. Мама учасника Ірина Якубів розповідає: «В нашого хлопчика трохи довша стрижка. Хоча правила федерації вимагають, що хлопчики мають бути вистрижені і добре пригладжені. Але тренер впорався з тим, зробивши дуже гарну укладку». Мама партнерки Олена Чепурна додає: «В дівчаток має бути ґулька, гладко зачесане волосся. Плаття повинне бути простим, також білі шкарпетки. Всякі прикраси і макіяжі не дозволені».

Їхні діти Орест і Маргарита кажуть: «Коли виходите на паркет, настрій має бути дуже веселим. Треба усміхатись».

Учасники турнірів «розтанцьовували» Львів упродовж двох днів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук