У Стрийському парку відбувся благодійний спортивний фестиваль
Охочим організували майстер-класи із армреслінгу, настільного тенісу, велотріалу, воркауту, скандинавської ходьби
У Стрийському парку організували фестиваль, на якому всі охочі могли спробувати себе у різних видах активностей: від армреслінгу до настільного тенісу.
На одному із майданчиків увага допитливих дітлахів прикута до рукоборців. Із азами армреслінгу знайомить майстер спорту міжнародного класу Ігор Іваницький. Своє заняття називає дуже демократичним, адже воно відкрите для усіх вікових категорій. Варто лиш пам’ятати кілька правил. По-перше, у боротьбу треба вкладати весь корпус. Додає: «Треба впертися животом в стіл. Плечі вище, кисть вирівнюємо, робимо захват, кисть має бути рівною». Учасник майстер-класу Віталій Яцишин ділиться: «Трішки по-іншому собі це уявляв. Це дуже цікаво. Перше враження дуже класне!».
Неподалік зачудовує викрутасами умілець велотріалу Дмитро Крупкін. Ставить свого «сталевого коня» на диби і долає на ньому різні штучні перепони. Екстремал запевняє: цей спорт підходить не лише любителям адреналіну. Розповідає: «Велотріал розвиває техніку їзди на велосипеді. Навіть якщо людина не хоче серйозно тим займатись, вона може просто прийти потренуватись, навчитись тримати рівновагу, заїжджати на бордюр тощо».
Поруч гості фестивалю пробують свої сили на гірськолижному тренажері. Дарина Крет, яка випробувала на ньому свої сили, розповідає: «Це нескладно. Просто треба рухатись туди-сюди і тримати рівновагу. Але ноги качає, аж болять знизу».
Фестиваль присвятили Міжнародному дню спорту. Не забули і про благодійну складову. Виконавчий директор НОК у Львівській області Христина Опьола-Подгрушна каже: «Це свято започатковане і підтримане Організацією Об’єднаних Націй. Відповідно, ми маємо провести акцію «white card». Біла картка ‒ це символ дружби, поваги, взаєморозуміння. І ми підтримали ідею провести легкоатлетичний забіг зі збором коштів для дитинки, яка потребує коштів на лікування».
Всі охочі могли пожертувати кошти на лікування чотирирічного Ярослава Мілойчікова, хворого на ДЦП та епілепсію. Забігів було декілька: на 500 і 1300 метрів та у різних вікових категоріях ‒ від дітей до ветеранів. Переможець забігу на 1300 м Степан Коновал зазначає: «Дуже масове скупчення людей, тому треба було вириватись зразу вперед, щоб претендувати на призові місця».