У Львові відбувся допрем'єрний показ документального фільму про Василя Сліпака

КультураНазарій Тузяк, 3 лютого 20180
У Львові відбувся допрем'єрний показ документального фільму про Василя Сліпака
Частина стрічки оповідає про події у Парижі, частина – про Львів, а ще одна про події на фронті

У суботу, 3 лютого, в кінотеатрі «Планета Кіно» відбувся допрем’єрний показ документального фільму «Міф» про українського оперного співака Василя Сліпака, який влітку 2016 року загинув у зоні бойових дій на Донбасі. Як повідомила прес-служба Львівської міськради, прем'єру фільму відвідав міський голова Андрій Садовий із дружиною, режисери фільму Леонід Кантер та Іван Ясній, а також брат Василя Орест Сліпак.

«Цей фільм не лише про Василя, він про дуже і дуже багато людей – про людей, які мають загострене відчуття справедливості, це люди, які мають дуже велике серце. І Василь дихав на повні груди, і це серце його билося, і воно буде битися завжди, тому що він завжди з нами, десь там на небі. Велика подяка усьому творчому колективі і велика подяка усім українцям», – зазначив після перегляду фільму Андрій Садовий.

Фото прес-служби Львівської міськради

За словами режисера стрічки Леоніда Кантера, над фільмом працювали 17 місяців.

«Під час створення цього фільму ми три-чотири рази приїжджали сюди, щоби знімати. Тому Львів – це велика частина цього фільму. Те, що Василь зі Львова, – це для нас велике значення. У нас частина фільму – Париж, частина – це Львів, ще третя частина – події, які відбуваються на фронті. Над фільмом «Міф» працювали 17 місяців. Це була досить складна робота», – розповів Леонід Кантер.

Фільм розповідає історію життя оперного співака Василя Сліпака, який 19 років жив та працював у Франції, але з початком російської агресії повернувся до України і пішов воювати в АТО. У стрічці використані архівні відео, які показують героя у повсякденні та на сцені. Анімацію до фільму створив відомий український карикатурист Юрій Журавель.

У всеукраїнський прокат фільм «Міф» вийде 8 лютого 2018 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук