У Львові відбувся турнір із півстолітньою історією - «Новорічний день стрибуна»

Головні новини Львова 21.12Марічка Кулачковська, 21 грудня 2018, 18:34 454 0

У Львові відбувся традиційний «Новорічний день стрибуна». Цей турнір випробовує прихильників «королеви спорту» майже півстоліття. Адже перші старти відбулися ще у далекому 1969-му. Зараз перевіряють свої вміння 120 учасників. За традицією, атлети змагаються у стрибках у довжину і в потрійному стрибку.

Призерка у стрибках у довжину Марія-Анастасія Шабля розповідає: «Ви маєте перші кроки розштовхатись. Середину трохи «відпустити», щоби вкінці максимальна швидкість була. Потім ви відштовхуєтесь від бруска. Вам потрібно стати з ноги, зробити мах. Ще щоб задати кут вильоту правильно. І далі в кожного є своя техніка. В когось просто кроком, в декого прогнувшись і ще можна стрибнути «ножичками».

Третя частина програми – підкорення висоти. Тут атлети своїм прикладом ламають стереотипи і доводять, що вище голови можна стрибнути. А ті, кому планка не піддалася, а показники виявилися гіршими, ніж в опонентів, поступово покидають змагання. Аж поки не з’ясують ім’я переможця. Ним став Олександр Хома, який підкорив позначку «2 метри 5 сантиметрів». Переможець зазначає: «Якщо враховувати ,що найкращий мій особистий рекорд 2,1 м, то сьогоднішні 2,5 м – хороший результат. Бо були в мене певні технічні проблеми, то стараюся їх виправити поступово. А силової підготовки вистачає».

Уже вдруге у програмі «Новорічного дня стрибуна» – легкоатлетичні змагання серед дітей. Вік спортсменів – 10-11 років. Аби втримати увагу юних учасників, випробування відбувалися у формі гри. Активній малечі приготували естафету з шести завдань на прудкість, силу та кмітливість. Учасниця Таня Атаманчук говорить: «Мені запам’яталося найбільше метання м’яча, тому що там треба було дуже точно визначити, куди кидати і старатися якнайдалі кинути м’яч».

Загалом за місця на п’єдесталі позмагалися представники семи областей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук