У Львові відкрилася виставка Сергія Резніченка "Чоловічий погляд"

Головні Новини за 06 серпняХристина Шевченко, 6 серпня 2014, 14:50 373 0
дивіться також

У галереї Геррі Боумена у Львові усі охочі можуть побачити кілька десятків акварельних ню і живописні чоловічі портрети пензля Сергія Резніченка. 

Легкі лінії і пластика - такою бачить жінку митець. На делікатних акварелях зображені тендітні контури жіночого тіла. 

"У цій виставці ми можемо побачити протилежного Резніченка. Легкі акварелі, летючі лінії і відверті пози", - зауважила поціновувачка Сергія Тетяна.  

"Мені подобається його техніка виконання, манера, пластика і передача характеру жінки", - розповіла натурниця Йоланта. 

А ось психологізм Резніченко показав своїми чоловічими портретами. Мужчин з різним соціальним статусом він малював не з натури, а з уяви. Їх емоції - це суміш різних настроїв художника. 

"Я їх не один раз писав. І кожного разу оце нашарування свого емоційного стану, свого відчуття... Тут воно передається", - пояснив автор портретів.

Митець зізнався, що "частина образів сиділа у його підсвідомості" і навіть нагадує йому героїв казок, які читав у дитинстві. 

Натомість, тема жінки - це щось набагато легше і летюче. Художник працює з тілом, балансуючи між ідеалом та гріхом, романтикою і хтивістю.

Резніченко не окреслює свої картини рамками та називає роботи міксом стилів. 

Виставка триватиме до 21 серпня.

Довідка.

Сергій Резніченко - львівський художник, відомий своїм еротичним живописом. Закінчив вище художньо-промислове училище ім. В. Мухіної у Санкт-Петербурзі за спеціальністю "монументальний живопис".

Член спілки художників України.

Його роботи зберігаються у колекціях Львівської картинної галереї, Львівського національного музею, Львівського палацу мистецтв, а також у приватних колекціях іноземців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук