У Львові відкрили арт-інсталяцію "Невидимі"

СуспільствоЗореслава Кадикало, 17 лютого 2015, 13:54 530 0

Сьогодні, 17 лютого, на проспекті Шевченка у Львові представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) відкрило арт-інсталяцію "Невидимі". Вона присвячена постраждалим від торгівлі людьми. 

На проспекті експонували 120 фігур-силуетів жінок, чоловіків та дітей. Вони уособлюють понад 120 тисяч українців, які постраждали від торгівлі людьми. На дванадцятьох фігурах написані реальні історії людей, які зіткнулися із цією проблемою.

"За оцінками міжнародних організацій, щороку близько тисячі українців стають жертвами торгівлі людьми. Звичайно робота в цьому напрямку триває, держава прийняла закон окремий щодо протидії торгівлі людьми, діє механізм встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми. Ми працюємо над цим, працюємо над допомогою постраждалим особам спільно з міжнародними організаціями, громадськими організаціями", - розповіла заступник директора Департаменту сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Міністерства соціальної політики України Олена Фаримець.

"Дуже важливо, щоб країни співпрацювали між собою. Чи то країна, з якої виїжджає людина на роботу і стає постраждалою, чи це транзитна країна, чи це країна призначення. Україна зробила дуже гарний прогрес в боротьбі з торгівлею людьми, це гарний крок вперед, на рівні законодавства і на рівні роботи з постраждалими. Та потрібно ще дуже багато робити для того, щоб люди не страждали від торгівлі людьми і це стосується і чоловіків, і жінок, і дітей", - додав голова представництва МОМ в Україні Манфред Профазі. 

На Львівщині ж за останні роки від торгівлі людьми постраждало понад 150 людей.

"В першу чергу це працездатні чоловіки, які мають технічну освітою. Також хочу зауважити, що досить багато людей по цілій Україні є з вищою освітою, які потрапляли також у такі ситуації", - зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Харчук.

Інсталяція на проспекті Шевченка пробуде місяць. Її виготовив чоловік, який колись також потрапив у рабство, поїхавши на заробітки в Росію. Зараз він має деревообробний бізнес в Україні та є успішним підприємцем.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук