У Львові відкрили глобальний сервісний центр VimpelCom
Економіка

У Львові відкрили глобальний сервісний центр VimpelCom

На 900 робочих місць

Діана Луцишин, 16 грудня 2016 7402 0
фото ZAXID.NET

У п’ятницю, 16 грудня, міжнародна група компаній VimpelCom відкрила у Львові глобальний сервісний центр. Він розташовується у бізнес-центрі на вул.Шевченка, 111а. Це – єдине в Україні представництво VimpelCom, яке буде виконувати функції центрального офісу для 7 країн.

Що таке VimpelCom?

VimpelCom Ltd. – це глобальний провайдер телекомунікаційних послуг, зі штаб-квартирою в Амстердамі. VimpelCom обслуговує понад 200 млн користувачів у 14 країнах.

Найуспішнішим брендом VimpelCom в Україні є мобільний оператор «Київстар», яким користуються 26 млн абонентів. Окрім цього, до складу VimpelCom входять мобільні оператори у багатьох країнах: Beeline, WIND, Mobilink, banglalink, Telecel і Djezzy.

Чому обрали саме Львів?

За словами фінансового директора VimpelCom Ендрю Девіса, локацію для офісу обирали відповідно до можливості роботи в певній часовій зоні і витрат на робочу силу та діяльність.

«Львів ідеально для цього підходить. Окрім цього, ми звертали увагу на успішну роботу «Київстару» у місті, високий професіональний рівень працівників, а також на інноваційну спрямованість міста. Львів поступово стає ІТ-центром України», - пояснив фінансовий директор VimpelCom Ендрю Девіс.

Європейці оцінили розвиток інновацій у Львові та високий професіоналізм львів’ян

Які функції львівського офісу VimpelCom?

Львівський офіс буде центральним для 7 країн: України, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану та Узбекистану. Тут керуватимуть усіма фінансовими, банковими та кадровими питаннями.

«Офіс буде інтернаціональним та багатомовним. Робочою мовою тут, звісно, буде українська. Втім, доведеться спілкуватись і англійською, і мовами країн, які ми обслуговуватимемо. До того ж, у нас в офісі працюватимуть представники цих країн. Скажімо, уже зараз серед працівників у Львові грузинів», - пояснює керівник львівського офісу VimpelCom Тетяна Суміна.

Яку користь VimpelCom принесе Львову?

Новий офіс VimpelCom - це 900 нових робочих місць у Львові. У компанії переконують, що львів’ян тут буде більшість.

«Зараз святковий період, всі ми пишемо листа Миколаю. І що міг попросити мер? Нові робочі місця. І ми їх отримали! Миколай прийшов, і навіть на кілька днів раніше. Раніше у нас уже відкрились такі гіганти як «Fujikura» та «Bader», тепер маємо VimpelCom. Львів стає важливим бізнес-гравцем на міжнародному ринку», - заявив на відкритті офісу мер Львова Андрій Садовий.

Мер Андрій Садовий, голова ОДА Олег Синютка та фінансовий директор VimpelCom Ендрю Девіс урочисто відкрили офіс у Львові

Наразі в компанії є близько сотні працівників, вони вийдуть на роботу уже в січні. Решту співробітників планують набрати протягом року.

«VimpelCom активно співпрацює центрами зайнятості, ми постійно надаємо їм перелік вакансій. У першу чергу нас цікавлять люди, які мають фінансову освіту, банківський досвід роботи та досвід роботи із закупівлями. Окрім цього, ми радо приймаємо на роботу випускників вишів, для яких ця робота буде першою», - розповіла керівник львівського офісу VimpelCom Тетяна Суміна.

Керівник львівського офісу VimpelCom Тетяна Суміна

Який зв'язок львівського офісу VimpelCom з Росією?

Основним акціонером цієї міжнародної групи компаній VimpelCom є російська компанія Altimo, їй належать 47,8% холдингу. Altimo керує телекомунікаційним бізнесом російської компанії «Альфа-групп» російського бізнесмена, уродженця Львова Михайла Фрідмана, який зараз мешкає в Ізраїлі. Серед власників VimpelCom також є норвезький оператор Telenor (42,95% акцій), рештою акцій володіють міноритарні акціонери.

Окрім Львова, глобальні сервісні центри VimpelCom є також у російському Ярославлі та пакистанському Ісламабаді. Кожен з них охоплює свою географічну зону. Втім, попри розмежованість, центри мають між собою комунікувати.

«Звісно, нам доведеться співпрацювати із російським офісом. Намагатимемось це робити політично грамотно. Адже всі разом – ми частина однієї компанії, і у нас одна мета. Разом з тим, саме наш офіс є найбільш інноваційним та передовим. Отже, контактуватимемо і з європейцями», - пояснює керівник львівського офісу VimpelCom Тетяна Суміна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук