У Львові відкрили перший офісний комплекс класу «А»

Енергоощадний офісний комплекс на вул. Науковій

У Львові відкрився новий офісний комплекс класу «А», обладнаний сучасними енергозберігаючими технологіями. На даху будинку розташовані сонячні колектори, а також чілер з тепловими насосами, які нагрівають гарячу воду. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Цей офісний комплекс зведений за вимогами так званого «зеленого» будівництва, тому він споживає на 40% менше енергоносіїв, ніж середньостатистична будівля у Львові. На даху будівлі розташовані сонячні колектори та чілер з тепловими насосами, які нагрівають гарячу воду і охолоджують приміщення в теплу пору року. При цьому рахунки за спожиту тепло- та електроенергію будуть мінімальними», - розповів Віталій Парфенюк, менеджер проекту, заступник директора фірми «Термобуд».


 

8-поверхова будівля на вул. Науковій, 7Д, загальною площею 18 800 м2, уже здана в експлуатацію. Біля будинку також встановлені три зарядні станції для електромобілів.

У розробці проекту офісного центру брали участь архітектурне бюро «Архіматика» та компанія DTZ, спеціалісти якої провели детальний аналіз перспектив будівництва бізнес-центру. Замовник будівництва – девелоперська компанія «Оптіма Плаза» (власник - ПАТ «НДІ ПРЕА»).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук