У Львові відкрили виставку довоєнних фотографів

КультураОльга Перехрест, 19 березня 201812651
У Львові відкрили виставку довоєнних фотографів
фото ZAXID.NET
Виставка у Центрі міської історії працюватиме три місяці

У львівському Центрі міської історії 16 березня відкрилась виставка фотографів, які працювали у Львові на початку ХХ століття. Проект куратора Андрія Боярова «COPY/PAST» працює з оригінальними фотографіями, проте суттєво збільшеними, порівняно з їхніми оригінальними розмірами.

«Роботи належать непересічним діячам передвоєнної львівської сцени нових тоді медіа - фотографії і фільму. Серед них Яніна Мєжецка, Вітольд Ромер, Ное Лісса та Владислав Беднарчук. Незважаючи на те що рівень їхніх творів знаходився у співголоссі з тогочасними глобальними модерністичними пошуками, локально статусу «митців» вони фактично не мали, і не мають до тепер. Я збільшую їхні праці, у порівнянні з оригіналами, але, напевно, не перебільшую - в стосунку до (не)належного тепер їм місця світових гравців у локальній історії мистецтв», - наголошує художник.

(фото Павла Паламарчука, ZAXID.NET)

Виставка представлена у конференц-залі Центру міської історії та «Кафе-вітальні», що працює поруч. Світлини з проекту «COPY/PAST» демонструватимуть протягом трьох місяців.

Сама виставка є частиною програми Міського медіаархіву «[роз]Архівування», що покликана популяризувати та актуалізувати проблематику архівної спадщини серед громадськості і використовувати архівні матеріали у неакадемічних формах та форматах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук