У Львові відкривають академію лідерства: уже є понад 200 абітурієнтів

У Львові стартує унікальна освітня програми для випускників шкіл. Хлопцям і дівчатам після школи пропонують зробити рік перерви і вступити до Української академії лідерства.

Тут читатимуть лекції найпрогресивніші викладачі України. Здебільшого це будуть гуманітарні дисципліни, однак в незвичному для школярів форматі. До прикладу, курси «Історія без дат» чи «Культура мислення». Академія не надаватиме дипломів, не буде й оцінок, студенти навчатимуться із 7:00 до 22:00 з понеділка по суботу. У програмі також передбачене волонтерство. Наразі вже є понад дві сотні претендентів на вступ. Навчання в академії безкоштовне.

«Насамперед це є розвиток, ми бачимо цілі життя і хочемо їх досягати, і це вагомий крок. Ми знаємо, чого хочемо, і я думаю, що школа лідерства нам допоможе в цьому», – розповіли абітурієнти в академію лідерства Тетяна і Лілія.

«Цей рік, який можемо потратити для власного розвитку, для власного розуміння, насправді може бути фундаментом і дороговказом на завтрашній день, я би ризикував», – зазначив міський голова Андрій Садовий.

Нагадаємо, перша Українська академія лідерства рік тому стартувала в Києві. 39 випускників шкіл отримали нагоду навчатись у найкращих викладачів України, серед яких проф. Ярослав Грицак, Павло Шеремета, Михайло Винницький, Юнона Лотоцька, Сергій Гвоздьов.

Вже у вересні Українська академія лідерства запрацює у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук