У Львові відкрився 5-ий Всеукраїнський форум ОСББ

Головні Новини за 23 жовтняІрина Ващишин, 23 жовтня 2014, 12:35 0

Сьогодні, 23 жовтня, у Львові в готелі «Дністер» розпочав роботу Всеукраїнський форум об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Для міста він вже став традиційним і збирається п'ятий рік поспіль. Триватиме цей захід упродовж двох днів. 

Цьогоріч на форумі працюватимуть понад 200 учасників. Здебільшого, це голови будинкових об'єднань та управлінських компаній, а також експерти у галузі житлово-комунального господарства, представники міжнародних організацій і місцевої влади. 

Урядовці із Києва вперше проігнорували форум ОСББ у Львові. Жодного представника державної влади цьогоріч серед учасників немає.

«Це свідчить про ставлення влади до ОСББ і підтримку лише на словах. Ми не здивуємось, якщо цей форум будинкових об'єднань буде останнім», - так відсутність урядовців на форумі прокоментувала голова асоціації ОСББ «Оберіг» Стефанія Климко. 

Ключовою темою цьогорічного зібрання ОСББ є обговорення реформ у галузі житлово-комунального господарства. Учасники мають напрацювати у підсумку спільну резолюцію зі своїми пропозиціями та вимогами до органів центральної влади. 

Ще одне актуальне питання, яке розглядатимуть на панельних дискусіях – практика впровадження енергоефективних заходів, їх державна та муніципальна підтримка. Зокрема йтиметься про пільгове кредитування ОСББ для утеплення будинків та інших енергозберігальних заходів. 

Серед організаторів та партнерів Форуму – Інститут міста, Львівська міська рада, Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ, а також низка інших міжнародних організацій та кілька банків. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук