У Львові відкрився перший Центр надання адміністративних послуг

Мешканці Сихова першими отримали повний сервіс адмінпослуг

Головні новини Львова 06.10Ірина Ващишин, 6 жовтня 2015, 15:34 4086 0

Для сихівчан влада стала ближчою. Усі адміністративні послуги мешканці Сихівського району Львова можуть отримувати в єдиному центрі, який відкрили на просп. Червоної Калини, 72А.

«Сьогодні ми говоримо про зміну якості надання послуг – електронний документообіг в міській раді, електронну картку мешканця, єдиний портал електронних послуг. Ми використовуємо досвід провідних країн. У щойно відкритий Центр надання адміністративних послуг сихівчани можуть прийти із питаннями, пов’язаними з владою: будь-які інформації стосовно платежів чи, наприклад, оформлення паспорта, чи подача містобудівельних документів – будь-яка справа, що стосується влади. Він працює повний робочий день», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Окрім того, збільшився перелік послуг, які можна отримати в ЦНАП. Зокрема, мешканці можуть звернутися за послугами:

  • Львівської міської ради та її структурних підрозділів (в тому числі і документів дозвільного характеру);
  • Державної міграційної служби (оформлення та видача паспорта громадянина України, вклейка фотокартки при досягненні 20-річного та 45-річного віку, реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання громадян);
  • Державної реєстраційної служби (реєстрація речових прав, реєстрація юридичних осіб та СПД тощо);
  • Держземагентства у Львові;
  • Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області (подача декларації про початок виконання підготовчих робіт, будівельних робіт, про готовність об’єкта до експлуатації);
  • Держгірпромнагляду (реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів тощо).

«На відвідувачів ми чекаємо з 9 до 18 години у понеділок та вівторок, з 9 до 20 години у середу та четвер. І також ми працюємо у суботу до четвертої дня. Працюємо без перерви на обід. Тобто людина може прийти з будь-яким питанням і вже немає потреби їхати в центр у міськраду», – уточнила керівник міського Центру надання адміністративних послуг Валентина Бартошик.

Новостворений офіс на Сихові має загальну площу 250 кв. м. Його обладнали електронною системою керування чергою. Тобто відвідувач у терміналі отримує порядковий номер і за ним електронна система викликає мешканця до консультанта.

У сихівському Центрі адмінпослуг, окрім рецепції, де можна отримати консультацію та зареєструватись, є також зала очікування та написання заяв, дві операційні зали та дитячий куточок.

У новому офісі працюватимуть 12 адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» Львівської міської ради. Також залучатимуть фахівців міграційної та реєстраційної служби. Власне, особливість цього центру – у присутності там представників державних служб.

ЦНАП на Сихові у такому форматі – наразі перший у місті. Але поступово такі ж центри відкриватимуть у всіх районах Львова.

Наступні офіси відкриють на вул. К. Левицького у Личаківському районі та на вул. М. Хвильового у Шевченківському.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук