У Львові відкриється перший в Україні дитячий центр здоров’я

Головні новини за 11 липняЗореслава Кадикало, 11 липня 2014, 16:16 898 0
дивіться також

Перший в Україні медичний центр дитячого здоров’я запрацює менше, ніж за рік. Його облаштують у закинутому господарському корпусі у Львові поруч із чорнобильською лікарнею. Медичний центр буде сфокусований на психічному здоров'ї дітей і працюватиме за американським аналогом. Схожі центри вже є в Торонто (Канада) та в Лос-Анджелесі (США). Фінансує цей медичний проект канадський фонд.

«Наш стартовий капітал, яким ми повинні розпоряджатися, – це 500 тис. дол. Ми домовилися з канадським фондом Анни Мазуренко, що вони 50% цього фонду дають як стартовий капітал, а решту коштів дозбирають випускники асоціації канадсько-української парламентської програми», – розповів голова медичного комітету Асоціації випускників КУПП, голова проектів фонду Анни Мазуренко в Україні Антін Кушнір.

Зараз найпоширенішими психічними відхиленнями серед дітей є депресія та стривоженість. Здебільшого батьки не знають, куди податися, як тільки запідозрюють невтішні симптоми в дітей. Новий центр повинен це питання вирішити. Про це розповів директор інституту психічного здоров’я УКУ Олег Романчук.

«Статистика каже, що кожна десята дитина впродовж дитинства має якусь проблему, пов’язану з психічним здоров'ям. Особливість цього центру, що він спробує зробити це так, як в Європі, від «а» до «я». Зробить повноцінну модель, де є належна комплектація, де є належні можливості щодо обстеження і щодо первинних програм», – запевнив Ронанчук.

Дитячий центр здоров'я сподіваються відкрити вже до Великодня 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук