У Львові відкриють науковий лекторій та впровадять премії успішним вченим

У Львові відкриють науковий лекторій та впровадять премії успішним вченим
фото умовне
Щороку у Львові відбуватиметься конкурс соціально-наукових проектів, переможці яких отримуватимуть одноразову премію розміром до 25 тисяч гривень

У Львові запровадять премії талановитим вченим розміром 25 тисяч гривень, запрошуватимуть на лекції всесвітньо відомих науковців та відкриють науковий лекторій. Це передбачено програмою «Львів науковий» на 2016-2017 роки, яку сьогодні ухвалили на сесії депутати Львівської міської ради.

Також щороку у Львові відбуватиметься конкурс соціально-наукових проектів, переможці яких отримуватимуть одноразову премію розміром до 25 тисяч гривень. До участі у конкурсі запрошують навчальні заклади, наукові інститути та безпосередньо науковців.

Крім того, програмою передбачено проведення у місті таких заходів як «Міський фестиваль науки», «Дні науки», розробку туристичного маршруту наукового спрямування «Львів науковий», присвоєння новим вулицям міста імен видатних львівських вчених, науковців, дослідників.

«Програма «Львів науковий» – це можливість повернути реноме потужного наукового інноваційного центру Європи, яким був Львів на початку минулого століття. Зрештою, саме науковий потенціал є визначальним для розвитку кожного міста та його конкурентоспроможності», – переконаний депутат Львівської міської ради фракції «Самопоміч» Максим Коляда.

Довідка:

У Львові функціонують 16 наукових інститутів та товариств, 13 університетів, 7 академій, 6 інститутів, 27 професійно-технічних училищ та коледжів. На початок 2015/2016 навчального року у Львові налічувалося 113 тис. студентів вищих навчальних закладів різних акредитаційних рівнів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук