У Львові відкриють першу в Україні медико-юридичну клініку

СуспільствоОрися Шиян, 2 жовтня 20154250

5 жовтня у Львові відкриють першу в Україні медико-юридичну клініку. Вона надаватиме юридичні консультації у сфері охорони здоров’я. Клініка буде структурним підрозділом юридичної клініки «Про боно» Львівської комерційної академії.

Відкриття приурочене Всесвітньому дню хоспісів та паліативної допомоги, що відзначається 10 жовтня.

Клініку створили за ініціативою кафедри медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, ЛОБФ «Медицина і право». Заклад співпрацюватиме з Львівською комерційною академією, Лігою студентів-правників ЛКА, комунальною 4-тою міською клінічною лікарнею за сприяння міжнародного фонду «Відродження», інформує прес-служба ЛМР.

У клініці студенти правничих та медичних спеціальностей під керівництвом викладачів надаватимуть безоплатну первинну правову допомогу. Студенти консультуватимуть, допоможуть у розібратися у правових питаннях, скласти заяву, скаргу чи інші документи.

Сфера діяльності клініки – правові питання забезпечення прав людини в сфері охорони здоров’я. Окремим напрямом буде надання безоплатної правової допомоги в галузі паліативної допомоги.

Консультувати у клініці почнуть з 6 жовтня, прийом відбуватиметься на вул. І. Франка, 68 (приміщення Львівської комерційної академії, ауд. 101) з вівторка до четверга з 16:00 до 18:00. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук