У Львові виявили 23 самовільно встановлені літні майданчики

У Львові уже працює 291 літній майданчик, найбільше у центральній частині міста

У Львові підрахували кількість самовільно встановлених літніх майданчиків, станом на 25 квітня – їх 23. Загалом у місті функціонує 291 літній майданчик.

Інженери КП «Адміністративно-технічне управління» виявили під час обстежень, що 23 літні майданчики функціонують без погоджених паспортів, повідомила ZAXID.NET начальниця сектору благоустрою підприємства Марина Кустова.

За її словами, найбільше таких майданчиків виявили у Галицькому районі Львова, а також у Залізничному та Франківському районах.

«Райадміністрації здійснюють нагляд за встановленням літніх майданчиків. Якщо виявляють, що майданчик встановлений самочинно або з відхиленнями від погодженого паспорту, приміром більші за площею, чи із встановленими холодильниками, мангалами, то райадміністрація подає суб’єкту господарювання акт-пропозицію про добровільний демонтаж. У випадку, якщо підприємець у визначений термін добровільно не здійснив демонтаж, інформують постійну комісію із містобудування у Львівській міськраді і вони погоджують процедуру примусового демонтажу», – пояснила Марина Кустова.

За її словами, у КП «Адміністративно-технічного управління» почали надходити акти щодо примусового демонтажу.

«У Личаківському районі підприємця попередили про примусовий демонтаж, і після цього від демонтував майданчик сам. Маємо в опрацюванні ще п’ять таких актів. Як правило, підприємці після попередження про примусовий демонтаж, самі оперативно забирають непогоджені літні майданчики, адже після примусового демонтажу ще треба відшкодувати витрати, пов’язані із цим», – повідомила Марина Кустова.

У Галицькому районі Львова на сьогодні діє 164 літні майданчики, що відповідають погодженим паспортам, і ще 11 встановлених самовільно. Щодо трьох із них уже прийняті рішення про примусовий демонтаж, повідомила ZAXID.NET заступниця голови Галицької райадміністрації Галина Бачинська.

Також підприємців притягають до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою за ст. 152 Кодексу про адмінправопорушення, що передбачає штрафи у розмірі від 800 до 1700 грн. З початку року було складено чотири такі адмінпротоколи: три щодо недемонтованих з минулого року самовільно встановлених майданчиків і один – уже у квітні, складений через невідповідність майданчика погодженому паспорту.

Нагадаємо, у Львові сезон літніх майданчиків триває з 1 квітня до 1 листопада. Порядок отримання паспортів на літні майданчики передбачений ухвалою Львівської міськради № 2452 від 05.03.2009.

Додамо, «Львівський регуляторний хаб» напрацював пілотний проект щодо роботи літніх майданчиків протягом цілого року у пішохідній частині міста, обговорення проекту триває.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук