Два нелегальні літні майданчики на вул. Курбаса у Львові демонтують

СуспільствоІ.Р., 25 квітня 20188320
Два нелегальні літні майданчики на вул. Курбаса у Львові демонтують
фото ЛМР
На вул. Курбаса крім легального майданчика з'явились майданчики без дозволів

Галицька районна адміністрація Львова зобов’язала два заклади харчування демонтувати самовільно встановлені на пішохідній вул. Курбаса літні майданчики. Про це під час апаратної наради у Львівській міськраді 25 квітня повідомив голова Галицької райадміністрації Андрій Зозуля.

«На вулиці Курбаса один майданчик стоїть відповідно до погодженого паспорту, порушень немає. Інші два майданчики встановлені самовільно», – сказав Андрій Зозуля.

Як уточнила ZAXID.NET заступниця голови Галицької РА Галина Бачинська, встановлені без дозволів літні майданчики належать ТОВ «Міт енд бургер» та ПП «Армена».

За словами Зозулі, працівники райадміністрації склали протоколи про адмінправопорушення і зобов’язали власників майданчиків демонтувати їх до 30 квітня.

Якщо власники не демонтують свої літні майданчики добровільно, тоді після погодження з профільною депутатською комісією працівники КП «Адміністративно-технічне управління» здійснять примусовий демонтаж.

Нагадаємо, що вул. Курбаса у Львові є пішохідною. Під час її реконструкції, яку зробили в 2015 році, була затверджена схема розміщення літніх майданчиків, згідно з якою майданчики мають встановлюватися посередині вулиці, а не біля стін будинків. Однак самовільно встановлені майданчики порушують цю схему.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук