У Львові виявили 88 нелегальних літніх майданчиків

Головні новини за 04.06Ірина Панчишин, 4 червня 2015, 14:26 1793 0

Інспекція тривала впродовж квітня-травня 2015 року. За цей час працівники ЛКП «Адміністративно-технічне управління» виявили 88 самовільно встановлених відкритих літніх майданчиків. Найбільше їх у Галицькому районі.

Тераси на вулиці можна встановлювати лише із затвердженим паспортом. Також треба мати договір оренди конструктивних елементів благоустрою. Крім того, літні майданчики мають мати належний зовнішній вигляд, повинні бути чисто прибраними та оснащеними урнами для сміття.

У четвер комунальники проінспектували пішохідну вулицю Курбаса. Там остаточного дозволу на літні конструкції не мають три заклади. 

«Якщо документи відсутні ми пропонуємо підприємцям демонтувати літній майданчик до моменту оформлення таких документів, для цього скеровується вимога, потім проводиться повторне спільне обстеження. Якщо порушення не усунене, наш працівник складає протокол про адміністративне правопорушення», — розповіла начальник сектору нагляду ЛКП «Адміністративно-технічне управління» Марина Кустова.

Якщо за тиждень підприємці не зроблять документів, або не демонтують терас — платитимуть штраф від 850 до 1 700 гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук