У Львові візьмуться за сквери Личаківського та Галицького районів

Економіка27 січня 20113890

За 2010 рік Львівська міська рада затвердила межі чотирьох скверів у місті, на сьогодні комісії розглядають іще два проекти ухвал про затвердження переліку та меж скверів, - повідомив на прес-конференції 26 січня начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міської ради Михайло Бокало.

"4 земельні ділянки закріплено під парки – вже є кінцеві ухвали. Також ми в минулому році розпочали роботу по скверах, прийняли вже чотири ухвали по чотирьох районах. Ще цього року вже на комісіях знаходяться на затвердженні сквери Личаківського та Галицького районів", - повідомив чиновник.

Як зазначається у поширеному на прес-конференції прес-релізі, минулого року були встановлені межі скверів Залізничного, Сихівського, Франківського та Шевченківського районів міста Львова.

"Це – існуючі сквери, але були такі, що не стояли на балансі і були просто зеленими зонами. Всі по-максимуму зелені зони ми включаємо в склад. Для інформації вам скажу, що якщо площа міста є 15 тис. га, то з них 1 тис. га – це парки і сквери. 970 га – це парки, і 41 га – сквери. Така питома вага – досить нормальна", - зазначив Бокало.

Як інформував ZAXID.NET , 26 січня на прес-конференції начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міської ради повідомив, що у 2011 році міський бюджет за планом має отримати 88 млн грн. від оренди землі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук