У Львові волонтери збирають «Армію подарунків» для бійців АТО

У Львові збиратимуть подарунки воїнам АТО до новорічних та різдвяних свят, які згодом доставлять до адресатів волонтери УКУ. Про це 30 листопада повідомляє прес-служба ініціаторів проекту «Армія подарунків».

«Вони зустрічатимуть Новий Рік у окопах, аби ми могли святкувати. Тож новорічний подарунок має отримати кожен боєць на кордоні та в зоні АТО — щоби в наших сміливих хлопців та дівчат було хоча б трошечки свята”, - повідомляють ініціатори акції.

До проекту «Армія подарунків» вже долучилися найбільші українські міста: Харків, Львів, Київ, Дніпропетровськ, Одеса та Кривий Ріг.

«Новорічні подарунки бійцям готують у різних куточках України. З міст, де “Армія подарунків” ще не має своїх точок, подарунки надсилають Новою Поштою — волонтерській групі Help Army, яка, власне, й стала ініціатором проекту», - зазначено у повідомленні.

Зі Львова до бійців подарунки доставлять члени студентського братства УКУ, які планують відвідати Краматорськ та Харків з різдвяними вертепами.

«У зв'язку з цим — ми збираємо подарінки до кінця грудня, оскільки саме з Вертепом повеземо їх хлопцям у Харківський Військовий Госпіталь та у Краматорськ (Штаб АТО). Збираємо різні подарунки, як практичні (ножі, ліхтарики, білизну тощо) так і «для душі» (малюнки, браслети, листівки тощо). Отже, ми збираємо  Різдвяні подарунки та просимо долучитись до акції організації/спілки/асоціації та всіх громадян України!», – зазначають у ініціативі «Армія подарунків».

У Львові подарунки солдатам можна передати двома способами: приносити їх за адресою -  вул. Козельницька, 2а, або безкоштовно надіслати «Новою поштою» на  склад №10, вул. Чайковского, 7/9, отримувач Констянтин Калметьев, +380 50 6690643 (подзвоніть Костянтину, запитати про промокод), або  склад № 28, ул. Культури, 23, отримувач Іванна Скиба-Якубова, +380 97 905 82 98

Докладнішу інформацію ви можете отримати від організаторів акції: Волонтерська група Help Army, Іванна Скиба-Якубова,

+380 97 905 82 98, [email protected], у Львові - Холтобіна Неллі +38 067 68 09 142, email: [email protected]

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук