У Львові впродовж двох днів розроблятимуть проект розвитку Парку культури

СуспільствоТ.С., 22 травня 20156960

30 та 31 травня у Львові на дводенному воркшопі архітектори, дизайнери, дендрологи та активні мешканці Львова спільно вироблятимуть бачення розвитку Львівського центрального пару відпочинку імені Богдана Хельницького на наступні 10-15 років. Організатори запрошують всіх охочих долучитись до пошуку нових рішень щодо розвитку одного із найулюбленіших місць відпочинку львів’ян.

Зі зміною дирекції та адміністрації установи минулого року розпочався активний розвиток центральної зеленої локації міста, повідомляють у адміністрації парку. Зокрема було проведено низку тематичних подій, активно ведеться процес зі встановлення на території парку різноманітних майданчиків, і в цей же час відбувається розробка проекту розвитку паркової зони на 10-15 років.

«Парк поступово оновлюється кожного дня. Але необхідно мати чітке бачення, яким він повинен бути через 10-15 років. Для цього залучаємо спеціалістів та мешканців, які складуть конкретний план ревіталізації парку», - повідомляють у адміністарції з посиланням на директора Парку культури Олександра Молодого.

У березні цього року вже відбулись громадські обговорення щодо розвитку паркової зони. Наступним етапом стане дводенний воркшоп за участі спеціалістів різних галузей. В результаті цього заходу, заначають в адміністрації Парку культури, буде розроблене технічне завдання для другого, вже міжнародного воркшопу, який відбудеться в середині липня.

«На нього приїдуть спеціалісти з Німеччини, Польщі та Білорусії. Кінцевим продуктом групових робіт буде розроблений проект розвитку Парку, який після затвердження міською радою та профільним міністерством розпочнуть втілювати в життя», - заначають в адміністарції парку.

Процес оновлення зеленої локації запустила адміністрація парку та Департамент розвитку міської ради. До реалізації ініціативи долучились громадські організації та бізнес-середовища Львова. Зокрема, активну участь у травневому воркошопі у Парку культури братиме компанія ЕКО-ДІМ.

«Серед пріоритетів компанії ЕКО-ДІМ завжди було створення нового зручного міського середовища та інфраструктури. І мова не тільки про житлові будинки, але й стиль життя і розвиток міста, міського простору, комфортного для людей. Тому органічним для нас є участь в цьому першому проекті та підтримка плану ревіталізації одного з найбільших львівських парків, над яким працює молода і амбітна команда небайдужих львів’ян», - заначають у адміністрації парку з посиланням на представника компанії ЕКО-ДІМ Сергія Смірнова.

До участі у воркшопі 30-31 травня вже зареєструвалося 33 учасники. Кожен з них визначив для себе по кілька тем, над якими працюватиме під час воркшопу. Наприклад, хтось розвиватиме ідею створення прокату електровелосипедів у парковій зоні, хтось має ідеї щодо організації вечорів відпочинку для людей віком за 40. Ще кілька учасників готові поділитись ідеями щодо реанімації кінотеатру «Дружба» та створення зеленого урбан-простору у центральній частині міста.

Для участі у дводенному воркшопі необхідно зареєструватися, заповнивши форму за посиланням. Для тих, хто має бачення розвитку Парку культури, але не зможе відвідати подію є можливість заповнити коротку анкету. Зібрана методом анкетування інформація стане предметом обговорення учасників воркшопу.

Розпочнеться захід о 10:00 30 травня в приміщенні адміністрації Львівського центрального пару відпочинку імені Богдана Хельницького , що за адресою вул. Болгарська, 4.  Наступного дня о 17 :00 в URBAN бібліотеці, за адресою вул Устияновича, 4 відбудеться презентація розроблених під час воркшопу проектів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук