У Львові вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

СуспільствоІрина Знась, 15 лютого 20155030
У Львові вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, 15 лютого, у Львові відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Rерівництво міста та області, громадськість поклали квіти до пам’ятного знаку «Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр.», повідомила пре-служба Львівської міської ради.

«Вже чверть століття ми приходимо сюди, щоб вшанувати пам’ять наших бойових побратимів. У кожного в нас, хто прожив цю війну, лишились на душі рубці – моральні і фізичні. Коли ми приходимо сюди, тішимо себе, що усе вже ми перейшли, війни більше не буде. Але зараз не так. Зараз агресія на нашій території, ворог напав. Ми повинні єднатись і допомагати один одному. 15 лютого – це така дата, коли ми приходимо, щоб поговорити, зрозуміти один одного. Кожен з нас у душі має пережите. Не треба, що воно було пережите тепер нашим суспільством і нашими дітьми. 15 лютого 26 років тому закінчилась війна. Це символічна дата, ми надіємось, що тепер 15 лютого зупиниться війна на нашій території, внаслідок договору. Сьогодні також велике релігійне свято – Стрітеня. Ми приходимо в церкву світити свічку. Ті освячені свічки ми проносимо додому і запалюємо тоді, коли біда. Хочу сказати, як ми сьогодні прийдемо додому, щоб ми запалили кожен по свічці і помолились за нашу країну», - зазначив голова Львівської обласної організації української спілки ветеранів Афганістану.

Відтак, відбулось покладання квітів за участю керівництва області та міста до пам'ятного знаку «Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр.». Опісля – екуменічна панахида біля пам’ятного знаку «Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр.»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук