У Львові вже майже два роки нема повноцінного начальника ДАІ

Головні новини за 13 серпняМарта Когут, 13 серпня 2014, 17:07 1513 1
дивіться також

Довгоочікуване призначення начальника ДАІ Львова, яке мало відбутись у середу, 13 серпня, перенесли. Ця посада вакантна з того часу, як Богдан Мицак пішов на лікарняний з туберкульозом. Відтоді були лише виконувачі обов’язків. Щоразу, як тільки департамент ДАІ погоджує ймовірну кандидатуру, одразу з’являються противники. Так сталося і цього разу.

Імовірно, що очолить ДАІ Львова майор Ігор Цибрило. Він разом з Мирончуком та Грибенюком подав свою кандидатуру, департамент ДАІ вибрав саме його. Та призначення перенесли через колишній скандал Цимбрила з отцем Димидом. Тоді, нагадаємо, в інтернеті про цей випадок писали так: «Ігор Цимбрило неправомірно намагався вручити повістку священику ЄвроМайдану отцю Михайлу Димиду на основі сфальшованого рапорту шестиденної давності про начебто не зупинення транспортного засобу на вимогу працівника ДАІ – Рогача О. А.».

Сам Цимбрило не заперечує, що рапорт для священика був, і вручити його, за вказівкою керівника міської ДАІ, мав він особисто. «Я під’їхав до отця Димида особисто, під час спілкування йому була роз’яснена суть правопорушень, які вказані в рапорті, і прохання з’явитися в ДАІ в адмінпрактикум для з’ясування обставин... Отець відмовився його брати… ми сіли і поїхали», – зазначив Ігор Цимбрило.

Михайло Димид написав у своєму блозі, що його особу використовують у спекуляціях довкола можливого призначення і він не хоче стати основною перепоною для Ігоря Цимбрила.

«Як громадянин повторяю, те, що казав на суді, що дії майора Цимбрила супроти мене були в нормі культури. Це означає, що він чемно виконував свої доручення, а коли я відмовився приймати повістку до ДАІ, він її не вручив. «Протиправні дії», «переслідування» чи «намагання» не так його стосуються, як цілої репресивної системи, в яку були втягнені органи ДАІ за режиму президента В. Януковича», – йдеться в повідомленні отця Димида.

Водночас, як уже інформував ZAXID.NET, проти кандидатури Ігоря Цимбрила на посаду головного ДАІвця виступає, зокрема, вже відомий у Львові своїми пікетами «Дорожній контроль». За їхніми словами, вони мають низку доказів про причетність Цимбрила до переслідування автомайданівців. А також наполягають, що він причетний до низки шахрайських та корупційних схем. Однак є серед активістів «Дорожнього контролю» й такі, хто вважає, що Цимбрила підставили у справі з отцем Димидом.

Проти призначення Цимбрила і ГО «Варта 700». Сам Ігор Цимбрило припустив, що така позиція організації пов’язана з тим, що її керівник Наталія Шелестак є кумою слідчого Максима Фальшовника, на якого свого часу він написав рапорт за підробку документів, відтак прокуратура відкрила провадження, однак «за чиїмось проханням справу незаконно закрили».

Утім, є й прибічники Ігоря Цимбрала. Так, Андрій Антощак з організації «Я – львів’янин» запевнив: якщо Цимбрила не призначать, їхні активісти будуть діяти радикально.

Зазначимо, що зараз виконує обов’язки начальника ДАІ Львова Михайло Ділай, який був призначений 17 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук