Вартість реконструкції львівського трамвайного депо зросла до 3,4 млн євро

ЛКП «Львівелектротранс» підписало угоду з підрядником

Закинуте трамвайне депо на вул. Промисловій у Львові

ЛКП «Львівелектротранс»у понеділок, 15 червня, підписало угоду з підрядником на реконструкцію трамвайного депо №2 на вул. Промисловій, яке не працює уже сім років. Це вже третя спроба провести реконструкцію цього депо, попередні дві спроби виявилися невдалими. У тендері, оголошеному восени 2019 року, перемогла львівська компанія ПП «Вір-Західбуд». Вартість робіт становить 3,4 млн євро. Усі роботи будуть здійснюватися в межах угоди з ЄБРР.

Контракт передбачає реконструкцію цеху-профілакторію, влаштування нової системи теплопостачання, заміни мийки для трамваїв, очисних споруд, покращення електроосвітлення цеху, вентиляції, реконструкцію побутових та адміністративних приміщень, заміну колії та контактної мережі. Усі роботи мають бути виконані протягом року.

Влог заступника директора департаменту ЖКГ Львівської міськради Андрія Білого про реконстуркцію депо на Промисловій

За даними YouControl, власником ПП «Вір-Західбуд» є уродженець Івано-Франківщини Ігор Дропа.

Нагадаємо, трамвайне депо на вул. Промисловій не працює з літа 2013 року. Того ж року «Львівелектротранс» підписав угоду із компанією «Еко-Дім» на реконструкцію депо за кредитні кошти ЄБРР. Однак в кінці року компанія відмовилась від угоди, розпочавши лише підготовчі роботи. У 2016 році ЄБРР оголосив нові торги на реконструкцію депо на вул. Промисловій, в яких перемогло ПАТ «Аеробуд». Тоді вартість робіт становила 1,27 млн євро. Однак компанія так і не розпочала роботи, і з нею теж розірвали угоду.

У вересні 2019 року «Львівелектротранс» оголосив уже треті торги на реконструкцію трамвайного депо. У ЛКП «Львівелектротранс» ZAXID.NET пояснили, що вартість робіт зросла у зв’язку із збільшенням об’єму робіт у контракті. Зокрема, підрядник має провести ще заміну контактної мережі, колії та збудувати мийку.

Наразі єдине у Львові діюче трамвайне депо розташоване на вул. Городоцькій, 185.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук