У Львові за «дідівщину» на три місяці арештували солдата

У Львові за «дідівщину» на три місяці арештували солдата

Військовослужбовця патрульно-постової служби у Львові арештували на три місяці за те, що побив товариша по службі, який доповідав командирам про випадки порушення військової дисципліни.

Сутичка відбулася на території одного з військових містечок у Львові у грудні минулого року. Однак судили військовослужбовця кілька днів тому у Шевченківському районному суді Львова.

«Будучи невдоволеним поведінкою свого товариша по службі з приводу того, що він доповідає безпосереднім командирам військовослужбовців про випадки порушення ними військової дисципліни, діючи з метою підпорядкувати старшого солдата своїй волі, застосував до нього фізичне насильство», – зазначено у судовому вироку.

Військовослужбовець своєї вини не визнав і в судовому засіданні розповів, що інший військовослужбовець сам спровокував сутичку тим, що не бажав з ним розмовляти під час спроби з’ясувати чи справді той доповідає про все керівництву.

Однак вина солдата підтверджується висновками експертизи, яка доводить факт побиття. Тому його визнали винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 406 КК України (порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості) та арештували на три місяці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук