У Львові за допомогою шприцемета за тиждень зловили п’ять собак

Головні новини Львова 23.09Ірина Панчишин, 23 вересня 2015, 20:15 1145 0

За тиждень роботи працівники ЛКП «Лев» відловили 11 собак у  місті, з них за допомогою шприцемета зловили вже п’ять. На підприємстві запевняють, що ловити в такий спосіб значно простіше.

За словами директора підприємства Олега Мацеха, стільки мають відловлювати за день, щоб за півроку прочіпувати чи підлікувати 600 безпритульних собак у місті.

«Завдяки шприцеметам ми виходимо на рівень того, що можемо відловити кожну собаку у Львові без винятків», – зазначив директор ЛКП «Лев» Олег Мацех.

Ловець тварин Йосип Король виїжджає на роботу зранку. Із водієм об’їжджають наперед записані адреси.

«У кінці 7-го трамвая є такі собаки, які потрібно. Якщо підпустять ближче до себе, бо часто в хащі втікають. А звідтіля поїдемо на Конюшинну», – розповів водій Мирон Мороз.

На місці працівники ЛКП з’ясували: тварина, яку мали забрати, – щойно народила цуценят, тож по неї та потомство повернуться за кілька місяців. Стареньку вівчарку ловець помітив вже на вул. Конюшинній. Влучити з першого разу не вдалося. Допоки заряджали нове снодійне у шприцемет, побачили іншу собаку без нашийника. Чоловіки з’ясували – вона живе на одному з підприємств на цій вулиці, до неї прибилась ще одна. Тож обох собак взяли на огляд.

Собак вже в ЛКП зважили, одягнули нашийники і до огляду ветеринара вони побудуть у вольєрі. Потім їх вакцинують, стерилізують або ж каструють. А за 10-12 днів відпустять на те місце, де й зловили.

Львів’ян просять не панікувати, коли раптом на вулиці побачать чоловіка зі специфічною рушницею.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук