У Львові започаткували арт-студії для людей різних професій і віку

Учні студії покажуть свій хист на звітній виставці

КультураОксана Сенишин, 11 серпня 2017, 15:47 1007 0

Кожен може взяти пензля в руки, навіть, якщо тобі – під 90. При Львівській академії мистецтв уперше запрацювали арт-студії. Учні – всі охочі, їх із два десятки. Вони різного віку, з різних міст, і з різною освітою. Та об’єднує їх любов до малювання.

Уроки ведуть викладачі кафедри академічного живопису, при якій і започаткували студії. Від початку серпня учні щодня приходять до академії і до обіду вчаться створювати натюрморти. Для Катерини Левченко – це легко. Бо з першого класу 16-річна дівчина навчалась у художній школі на Житомирщині. Розповіла, що творила, коли тільки випадала можливість: «Малювала на зошитах, на полях, на всіх паперах, на шпалерах удома. У кімнаті в мене всі шпалери розмальовані-розписані».

Наступного року, коли закінчить одинадцятий клас, дівчина хоче вступати до Львівської академії мистецтв. А разом з нею ще четверо теперішніх учасників студій. Тому стараються. За цей курс учні мають три завдання: максимально перекопіювати натюрморт, далі – намалювати його у своїй інтерпретації і останнє – поєднати перше з другим. А це насправді програма студентів академії, яку ті проходять аж за півсеместру.

«Мені тут дуже подобається. Згадую свої студентські роки і я в захопленні. Буде сумно, коли вже не треба буде ходити на студії. Вдома мене всі дуже хвалять. Підтримують мене. Бажають натхнення. І кажуть, що прийдуть на нашу виставку», – поділилася емоціями найстарша учасниця студій Каріна Лопатіна.

Виставку, обіцяють, влаштують 30 або ж 31 серпня у галереї «Пори року» або ж у галереї Академії мистецтв. А вже з вересня плануватимуть пленери для всіх охочих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук