У Львові запрацювала четверта «Майстерня міста»

Головні новини за 05.06Зореслава Губарь, 5 червня 2015, 20:04 1030 0

Сьогодні, 5 червня, у Львові запрацювала четверта «Майстерня міста». Цього разу вона знову змінила локацію і буде на площі Святого Теодора, яка не є популярною ні серед мешканців, ні серед туристів. У такий спосіб в неї хочуть вдихнути нове життя. Тож тут збиратимуть ідеї мешканців, як відновити площу.

«Коли ми будемо проводити цю майстерню, хочемо почути думку львів`ян щодо цієї площі, щоб можна було впродовж тривання майстерні і потім впродовж року зробити проект ревіталізації цієї площі», – розповіла начальник міського управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

«Загалом «Майстерня міста» триватиме 15 днів – з 5 по 21 червня. Головною метою проекту є те, щоб зібрати усю громаду міста, обговорити ідеї, які можуть покращувати місто, їх спільно втілювати, обмінюватися досвідом», – додала керівник проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини Львова» Іріс Гляйхманн.

Ще одна особливість цьогорічної майстерні, що до неї долучаються громадські організації не лише Львова, а й інших міст – Одеси, Чернівців, Івано-Франківська тощо. Також в рамках проекту відбуватимуться і різноманітні розваги – серед них велоквест, трансляція фільмів, буде й дитяча програма.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук