У Львові запрацює спецклас для особливих дітей

Головні новини за 16.06Ірина Панчишин, 16 червня 2015, 18:54 857 0

Спецклас для особливих дітей обладнали на базі спеціалізованої школи "Надія". Пілотний проект «Нові навчальні можливості для дітей з особливими потребами» стартує вже у вересні. Його створили за ініціативи реабілітаційного центру «Джерело» та міської ради.

За сто тисяч гривень закупили техніку, меблі та парти, а ще зробили ремонт у потрібних кольорах. 

«Тут підібрані навіть в меблях кольори, які стимулюють всі розумові процеси, психічні процеси. Ці кольори ненав’язливі, вони не є втомлювальні», — пояснив практичний психолог Наталія Атаманчук.

У класі вчитимуть вісьмох дітей за індивідуальним планом розвитку. «Для забезпечення навчально-виховного процесу, цих дітей в школі будуть працювати вчитель олегофрено-педагог вчитель початкових класів, це буде дефектолог, це буде логопед і це буде практичний психолог», — каже директор спеціалізованої школи «Надія» Ірина Хміль.

Зазвичай діти, які мають певні особливі потреби — приречені на навчання в інтернатах. А батьки залишаються з ними самі. Щоб такого не було, у Львові розвивають інклюзивну освіту, де такі діти вчаться разом з усіма.

«Ми стараємося абсолютно по-іншому це провадити, власне, інтегрувати таких дітей в загальноосвітнє середовище і щоб діти були задіяні в житті школи», — розповідає директор міського департаменту гуманітарної політики Галина Слічна.

У місті вже тридцять п’ять шкіл запровадили у себе інклюзивне навчання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук