У Львові зареєстрували формування «Муніципальна дружина»

СуспільствоІрина Знась, 19 вересня 20149310

Виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 19 вересня прийняв рішення про реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону ЛКП «Муніципальна дружина», яке є правонаступником ЛКП «Муніципальна дружина».

Посадові особи новоствореного громадського формування ЛКП «Муніципальна дружина» матимуть право складати протоколи про адміністративні правопорушення (паління в недозволених місцях, продаж алкоголю в невстановлений час і т д) та скеровувати їх на розгляд адміністративної комісії при районній адміністрації або іншого уповноваженого органу.

Також члени муніципальної дружини матимуть право здійснювати фото-, звуко-, відеофіксацію для встановлення наявності або відсутності адміністративного правопорушення.

Для повної трансформації ЛКП «Муніципальна дружина» в громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону ЛКП «Муніципальна дружина», перше має внести зміни до статуту, за що відповідальний директор ЛКП «Муніципальна дружина».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук