У Львові зареєстрували перший проект для реалізації коштом громадського бюджету

Подати свої проекти львів'яни можуть до 15 вересня

ЕкономікаІрина Рєвунова, 5 вересня 201611721
Візуалізація спортивного майданчика, який хочуть створити коштом громадського бюджету

Львівська міськрада оприлюднила перший проект, який мешканець подав на конкурс у межах реалізації громадського бюджету Львова. Це проект створення спортивного майданчика з вуличними тренажерами.

Проект спортивного майданчика на вул. Зубрівській на Сихові, який подав львів’янин Андрій Козицький, прошов попередню модерацію і у понеділок, 5 вересня, його опублікували на сайті громадського бюджету.

«На спортивному майданчику передбачено вуличні тренажери для всіх груп м'язів. Він буде розташований на території школи №72 на Сихові. Доступ до нього буде вільний, тому ним зможе користуватись будь-хто і в будь-який час», – зазначено в описі проекту. 

Потребу в спортмайданчику автор проекту обґрунтовує тим, що на Сихові є лише два подібних майданчика і їх недостатньо.

За попередніми розрахунками, встановлення такого майданчика обійдеться в 190 тис. грн.

Прийом проектів, які можуть бути реалізовані у 2017 році коштом громадського бюджету Львова, триватиме до 15 вересня. Зареєструвати свою пропозицію львівяни можуть на сайті «Громадський проект».

Збір заявок на участь конкурсі проектів стартував ще 15 серпня, але перший проект, який пройшов перевірку, оприлюднили лише зараз, оскільки у перші два тижні львів’яни не подали міськраді жодного проекту.

Нагадаємо, громадський бюджет, який також називають партисипативним або бюджетом участі, – своєрідний спосіб співпраці місцевої влади з мешканцями, коли жителі самі вирішують, як витратити частину муніципальних коштів. У Львові громадський бюджет реалізовують вперше.

На 2017 рік для цього передбачено близько 16 млн грн. Ці кошти розділять на реалізацію проектів у двох категоріях – малі (вартістю до 200 тис. грн) та великі (від 200 тис. до 3 млн грн).

Крім офіційно зареєстрованих у Львові, взяти участь у конкурсі проектів зможуть люди, які відповідають хоча б одному з наступних критеріїв:

працюють у Львові – для цього слід подати довідку від зареєстрованої у Львові фірми, на якій працює учасник конкурсу проектів;

навчаються у Львові, що необхідно підтвердити студентським квитком;

мають нерухомість у Львові;

народилися у Львові – реєстрація місця народження підтверджується відповідним записом у паспорті або свідоцтві про народження, навіть якщо зараз людина «прописана» в іншому місті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук