У Львові зарезервували 15 земельних ділянок під дитячі садки

Під час засідання сесії Львівської міської ради 24 січня депутати зарезервували 15 земельних ділянок для будівництва комунальних дитсадків. За таку ухвалу проголосували 39 депутатів.

Своїм рішенням депутати надали ЛКП «Рембуд» дозвіл на виготовлення проектів землеустрою, щоб у подальшому отримати земельні ділянки під будівництво дитячих садочків у Залізничному, Личаківському, Сихівському, Шевченківському районах. Мова йде про 15 ділянок, які зараз не перебувають у жодній власності.

«З метою збільшення кількості навчальних закладів у Львові опрацьовано містобудівну документацію (генплан, зонінги, детальні плани територій), якою передбачено 49 земельних ділянок для будівництва нових дошкільних навчальних закладів. За результатами проведеної роботи визначено 15 ділянок, на яких відсутня нерухомість та вони не перебувають у жодній власності», – мовиться у пояснювальній записці до ухвали.

Схема розташування зарезервованих під дитсадки земельних ділянок (щоб збільшити зображення, клікніть на нього)

Земельні ділянки під дитячі садки зарезервували за такими адресами:

Залізничний район: вул. Гайовської, вул. Роксоляни (3 ділянки).

Личаківський район: вул. Тракт Глинянський.

Шевченківський район: вул. Заозерна, вул. Миколайчука (дві ділянки), а також чотири ділянки у районі Збоїща, один у Голоско та ще один – у Під Голоско.

Сихівський район: вул. Мікльоша.

Під час обговорення цього питання начальниця управління земельних ресурсів Ельвіра Колос зазначила, що тривають пошуки земельних ділянок під нові дитсадки у Франківському районі.

Наразі невідомо, коли саме розпочнуть будівництво дитячих садків на зарезервованих ділянках. Окрім того, управління земельних ресурсів готує другу ухвалу, в якій уточниться розміщення зарезервованих дялінок та запропонуються нові.

Нагадаємо, що з 1 січня 2019 року змінилися правила прийому до львівських дитсадків дітей, які живуть за межами міста. Їх безкоштовно прийматимуть до львівських ДНЗ лише у тому разі, якщо їхні населені пункти відшкодують Львову вартість перебування цих дітей у садках.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук