У Львові затримують січневі соціальні виплати, які отримує 40 тисяч містян

Головні новини Львова 13.01Оксана Лабойко, 13 січня 2017, 18:50 1591 0

У Львові затримують січневі соціальні виплати. Зазвичай їх перераховують до 10 числа, але цього місяця гроші надійдуть не швидше, як 16 січня. Про це повідомили в управлінні соціального захисту міста. Причина, кажуть, – держава затримала перерахунок субвенції, з якої виплачують допомогу. Гроші, а це 54,47 млн грн, надійшли до міського бюджету 12 січня.

«Для того, щоби гроші надійшли на рахунки львів’ян, їх спочатку треба переслати на управління соцзахисту, потім ми пересилаємо кошти у державне казначейство, а воно вже, відповідно, на банки. Тобто це займає декілька днів. Мушу зазначити, що щороку в січні ця субвенція затримується. Наприклад, минулого року ми виплатили львів’янам допомогу 15 січня, але попереду вихідні, тому цього року гроші прийдуть вже після 16-го», – пояснив заступник начальника управління соцзахисту міста Ігор Кобрин.

Соціальні виплати у Львові отримує понад 40 тисяч городян. Загалом на січень місто отримало на цю допомогу понад 53 млн грн.

«Найбільшу питому вагу, звичайно, займають особи, які отримують допомогу при народженні дитини. Їх десь близько 25 тисяч. Далі йдуть інваліди й інваліди з дитинства. Їх є близько 8 тисяч», – розповіла начальник відділу управління соцзахисту міста Наталія Кузяк.

Загалом допомогу отримує 10 категорій львів’ян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук