У Львові затвердили інвестиційний проект для реалізації «Креативного кварталу»

СуспільствоОрися Шиян, 1 жовтня 20158390

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати затвердили інвестиційний проект для реалізації «Креативного кварталу», умови конкурсу для вибору інвестора.

Для реалізації проекту «Креативний квартал» виділили будівлі на вул. Д. Вітовського, 57, які передадуть інвестору в оренду на 50 років.

«Йдеться про територію трамвайного депо, розміщеного між вул. Героїв Майдану та вул. Сахарова», – повідомила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

Протягом двох років з дня укладення договору оренди, інвестор зобов’язується реставрувати та здійснити реконструкцію будівель та споруд на вул. Д. Вітовського, 57, зберігаючи їхній первинний вигляд. На термін виконання робіт з реконструкції та реставрації інвестор звільняється від орендної плати. Після завершення робіт, орендна плата встановлюється за рішенням міської ради.

Нагадаємо, у «Креативному кварталі» буде створений великий комплекс із коворкінгом, стартап-боксами, залами для майстер-класів та заходів, творчими майстернями, центром з розвитку дітей, екопарком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук