У Львові затвердили стратегію поводження з ТПВ за принципом «нуль відходів»

У четвер, 29 червня, депутати Львівської міської ради затвердили міську стратегію поводження з ТПВ на 2017-2019 роки. Основними засадами стратегії є мінімізація сміття, роздільний збір та управління відходами. За відповідну стратегію під час засідання сесії Львівської міськради проголосували 52 депутати.

Метою стратегії є впровадити у місті роздільний збір сміття на дві фракції: суху та мокру, а також запровадити роздільний збір скла та пластику. Створити відкриту базу переробних підприємств та закупівельників вторсировини. У Львівській міськраді очікують, що ця стратегія дозволить до 2019 року зменшити кількість сміття на одного мешканця на 30%.

Згідно з стратегією, пропонуєтесь змінити тариф на вивезення сміття, який залежатиме від того, чи сортує людина відходи. Оскільки чверть усіх відходів у Львові становить органіка, то Львівська міськрада пропонує закупити та встановити майданчики для компостування зеленої органіки (листя, гілки, трава), а також запуск пілотних проектів для компостування харчових відходів.

Щодо роздільного збору ТПВ, то у Львові планують впровадити стандартизовану систему збору вторинної сировини від населення. ТПВ сортуватимуть на кілька фракцій: метал, скло, папір, полімери, текстиль, дерево, гума, великогабаритні речі та ін. Також передбачено розробка спеціального плану щодо поводження з небезпечними відходами (батарейки, лампи та ін.).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук