У Львові завершився IV Форум місцевого самоврядування

Висновки і пропозиції скерують до центральних органів влади

У Львові завершився IV Форум місцевого самоврядування. Впродовж двох днів Форум відвідало понад 214 осіб. Участь взяли, зокрема, майже 20 міських голів різних міст України. Традиційно, Форум завершився прийняттям резолюції, яку мають скерувати в центральні органи влади в Києві.

«Пропоную, аби ми проголосували зараз резолюцію за основу. Потім з експертними середовищами і з усіма спікерами ми вже їхні зауваження також врахуємо», – зазначив наприкінці Форуму міський голова Львова Андрій Садовий, передає прес-служба Львівської міськради.

Відтак резолюцію четвертого Форуму місцевого самоврядування проголосували за основу.

«Є пропозиція надіслати резолюцію всім спікерам, всім асоціаціям, тоді ми делегуємо право організаційному комітету врахувати ці зауваження та скерувати резолюцію у всі державні інституції і разом, консолідовано відстоювати та рухатись вперед», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Як розповів Олександр Кобзарев з Інституту міста, у резолюції враховано пропозиції, що стосуються конституційних змін, фінансового та кадрового забезпечення. Також зазначені пункти про персональну відповідальність, про стратегію інновацій, зміни до бюджетного кодексу, зокрема, фінансування профтехосвіти та пільгових перевезень. Також є пункти про зміну галузевих законів щодо охорони громадського порядку, права на землю, земельного податку, ставок оплати за землю тощо.

Повний текст резолюції буде оприлюднений після доопрацювання документа та акцептації усіма учасниками Форуму місцевого самоврядування.

Нагадаємо, впродовж 7-8 квітня у Львові тривав IV Форум місцевого самоврядування, який організовував Інститут міста, за ініціативи Львівської міськради. Захід став платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем і перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави.

Додамо, що всі події Форуму читачі ZAXID.NET можуть переглянути за посиланням (по темах дискусій).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук