У Львові жителі вулиці Городоцької воюють із забудовником за паркан

Головні Новини за 03 вересняМарта Когут, 3 вересня 2014, 13:37 1259 0

Аби збудувати багатоповерхівку львівський забудовник зруйнував стіну, яка розділяла три подвір’я. Люди, які живуть у сусідніх будинках (Городоцька, 94 та Городоцька, 90) вимагають, аби паркан стояв на своєму місці. До того ж кажуть, що забудовник їм жодних документів їм не показав. 

Пані Лідія, яка живе під 94-тим номером, каже: «Тепер прийшли тут будувати будинок якийсь, я не знаю, дев’яти поверховий чи який не знаю, і бачите у нас паркан, вони вже половину поламали і говорять, що це їхня територія, і що вони паркан нам знімуть».

Люди підозрюють, з їхньої оази зроблять прохідний двір. «Ще не прийшла жодна людина, яка б показала якісь дозволи, тому що потрібно дозвіл з якихось там структур, не було представлено проекту, а що ж має відбуватись далі?» - риторує житель Городоцької, 94 Сергій.

У сусідньому дворі люди теж не задоволені, що триметровий паркан знесли. Кажуть, стояв тут 100 років і нікому не заважав. Люди звертались і в ЖЕК, і на гарячу лінію, та результатів поки що ніяких.

Саме будівництво розпочали на Голубовича, 37, це паралельна Городоцькій вулиця. Раніше тут був завод. З паспорту будови зрозуміло, що саме вони і є замовниками робіт (ТОВ «ЗНТО»). 

У 2016 на цьому місці мають з’явитись багатоквартирні житлові будинки з офісними приміщеннями та стоянками. Чоловік, який назвався головним на об’єкті, також не захотів показувати журналістам документів. 

До слова, наступного дня після візиту журналістів, до жителів навідався представник забудовника. Чоловік приніс гарантійного листа з усіма печатками: мовляв, щойно завершить будівництво, паркан поставить на місце. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук