У Львові звільнили водія маршрутки, що показав пасажирці образливий жест

У Львові звільнили водія маршрутки, що показав пасажирці образливий жест

У Львові звільнили водія маршрутки №50, який неодноразово грубіянив та показував непристойні жести пасажирам, які робили йому зауваження з приводу куріння в салоні.

Останнім поштовхом до звільнення став інцидент у маршрутці, який трапився 23 червня, коли водій нагрубіянив пасажирці та показав їй середній палець.

Пасажирка Маріанна Рудик звернулася зі скаргою в управління транспорту ЛМР та до адміністрації перевізника, який обслуговує маршрут №50 – ТОВ «Успіх БМ».

Того ж дня  в адміністрації компанії-перевізника ТОВ «Успіх БМ» відреагувала на цей випадок, вибачилися перед пасажиркою та пообіцяли звільнити водія.

Як з’ясувалося, водій Володимир Шмотолоха працює в компанії з 2013 року. Він уже неодноразово грубіянив пасажирам та навіть за свою поведінку отримував догану.

«Водій Шмотолоха за подібну поведінку мав догану. Як і будь-які людині, йому дали шанс виправитися і осмислити свою поведінку. Проте надії керівництва, яке особисто проводило з водієм виховну роботу, не виправдались. Хочемо Вас повідомити, що водій буде завтра викликаний в офіс та звільнений з роботи», – йдеться у письмовій відповіді, яку адміністрація надіслала пасажирці Мар’яні Рудик.

Липень 2014 року. Водій Шматолоха грубіянить пасажирові

Наступного дня, у середу, 24 червня адміністрація ТОВ «Успіх БМ» надіслала пасажирці підтвердження, ви водія дійсно звільнили – копію трудової книжки та наказу про звільнення.

Нагадаємо, вкінці травня у Львові звільнили з роботи водія маршрутки № 45, який ледь не збив дитину на пішохідному переході, на вул. Княгині Ольги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук