У Львові з'явилися «іменні» дерева

СуспільствоГанна Власюк, 26 червня 20158060
У Львові з'явилися «іменні» дерева
Одне із висаджених під час акції дерев

У Львові активісти в межах проекту «Майстерня міста», що тривав з 5 по 21 червня, посадили сім дерев у великі горщики та подарували їх місцевим мешканцям та організаціям - аби ті могли особисто ними опікуватись.

Процес висадки дерев на «Майстерні міста»

Ідея акції «Дерева львів'ян» полягає у поширенні особистої опіки за зеленими насадженнями в місті, інформує сайт проекту «Майстерня міста».  

За допомогою експертів з проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова, GIZ» активісти «ГО 17» вибрали та висадили 7 дерев. Згодом вони передали їх під опіку активних культурних осередків міста.

За словами організаторів події, практика «іменних дерев» поширена у багатьох європейських містах: мешканці купують за свої кошти дерева, які місто висаджує у скверах та парках та доглядає за ними.

Активісти облаштовують ящики для висадки дерев

Львівські активісти, натомість, вирішили знайти відповідальних людей та подарувати їм дерева, аби ті самі за ними доглядали. Організатори сподіваються, що подібні проекти стануть гарним прикладом та закликають львів’ян більше дбати про зелені насадження в місті.

Новоспечені власниці дерев

Кожне дерево отримало свого власника:

Фото: «Майстерня міста», ГО «17».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук