У медичних ВНЗ відновлять підготовку військових медиків

Міністерство охорони здоров'я доручило вищим медичним навчальним закладам внести зміни до чинних навчальних програм та ввести обов'язкові дисципліни з військової підготовки лікарів.

«Під час подій на сході країни медики і військові зіткнулися з проблемою нестачі спеціалістів з військової медицини, тому що у жовтні 2010 року було ліквідовано кафедри військової підготовки в усіх вищих медичних навчальних закладах, окрім Харківського, Тернопільського та Запорізького державних медичних університетів», - наголошується в повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) України.

Зміни будуть внесені в програми таких дисциплін: «Внутрішня медицина»  – теми з військової терапії обсягом 30 годин; «Хірургія, дитяча хірургія» – теми з військової хірургії обсягом 45 годин; «Травматологія та ортопедія» – теми з військової травматології обсягом 10 годин; «Нейрохірургія» – теми з військової нейрохірургії обсягом 5 годин; «Гігієна та екологія» – теми з військової гігієни обсягом 30 годин; «Епідеміологія» – теми з військової епідеміології обсягом 6 годин.

Також до переліку курсів на вибір введені відповідні програми військово-медичної тематики. Для цього на базі кафедр Української військово-медичної академії будуть проведені відповідні цикли удосконалення підготовки науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук