У Міністерстві культури обговорили проект антикризового плану на 2014-2015 роки

У Міністерстві культури України під головуванням Міністра культури України Євгена Нищука та першого заступника Міністра Олесі Островської-Лютої відбулося обговорення короткотермінових пріоритетів проекту антикризового плану дій Міністерства на 2014-2015 роки.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства культури.

До наради було залучине  широке коло експертів, які представляють різні сфери мистецтва та гуманітарного сектору.

«Короткостроковий антикризовий план дій - це, власне, перший крок до здійснення реформи як у культурній царини в цілому, так і до зміни формату роботи Міністерства, зокрема» - зазначив Міністр культури Євген Нищук.

До 1 серпня за результатами обговорення проект документа буде доопрацьовано, також буде проведено ще ряд додаткових консультацій із експертами  та провідними фахівцями у галузі культури.

Серед інших, в обговореннях взяли участь: радник віце-прем‘єр-міністра України Людмила Гарбуз, генеральний директор компанії «ВАВІЛОН», кіно- і музичний продюсер Андрій Різоль, директор і співзасновник ГО «Агенція культурних стратегій» Микола Скиба, голова Київської організації національної спілки композиторів України Ігор Щербаков, директор Фундації «Центр сучасного мистецтва» Катерина Ботанова, голова Музейної ради Ігор Пошивайло, кіно-продюсер Олена Правило, директор Українського Центру Культурних досліджень при Мінкульті України Олександр Буценко та інші.

У прес-службі міністра культури також заявили, що наступними кроками стануть розробка середньо- і довгострокової культурної політики – до 2017 і до 2020 років відповідно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук