У Мінкульті відбулися призначення, через які виник конфлікт між Кириленком та Нищуком

КультураК.С., 28 квітня 20163480

Кабінет Міністрів провів кадрові перестановки в Міністерстві культури, через які 20 квітня виникли суперечки на першому засіданні нового уряду на чолі з Володимиром Гройсманом.

Як повідомляється на сайті уряду, розпорядженнями Кабміну 27 квітня був звільнений за власним бажанням заступник міністра культури з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко і призначена першим заступником міністра Світлана Фоменко, повідомив Інтерфакс.

Нагадаємо, на засіданні Кабміну 20 квітня віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко вимагав у міністра культури Євгена Нищука залишити Вітренка на посаді. 

«Якщо ми говоримо про те, що вендету потрібно один одному влаштувати, то давайте, я тоді приймаю цей виклик, і ми влаштовуватиме вендету на кожному засіданні уряду щодо кожного питання. Але якщо ми, як домовлялися, хоч трохи йдемо назустріч один одному, як я вже зробив один раз, то давайте якось враховувати позиції інших членів уряду», - заявив Кириленко.

Прем'єр-міністр Гройсман запропонував наразі зняти це питання з розгляду. «Ми знайдемо правильне рішення і винесемо узгоджену пропозицію, щоб не створювати проблеми там, де її немає», - сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук