У Міноборони спростували чергову брехню російських журналістів

У понеділок, 23 червня російська агенція ИТАР-ТАСС опублікувала відверту дезінформацію про масове звільнення українських десантників з неіснуючої частини.

Про це повідомляється на сторінці Міністерства оборони України у Facebook.

«Кому не набридає брехати, так це російським «ЗМІ». ИТАР-ТАСС вкотре видали на-гора чергову брехню про українських військовослужбовців, нібито «около 400 военнослужащих отдельной 25-й Днепропетровской дивизии высокомобильных десантных войск Сухопутных войск ВС (ВДВ) Украины подали рапорты об увольнении за последние три дня»», - йдеться у повідомленні.

В оборонному відомстві закликали взагалі не звертати уваги на недолугі дезінформаційні викиди російської пропагандистської машини, тому що російські журналісти навіть не вважають за потрібне ознайомитися з структурою збройних сил України.

«Враховуючи, що військової частини з такою назвою не існує, як, до речі, не існує в Україні й такого виду військових з'єднань, як дивізія, а також зважаючи на те, що фотоілюстрація до матеріалу - з періоду окупації Криму російськими військовими, чи варто взагалі звертати увагу на такі дезінформаційні викиди?» - логічно зазначили в міністерстві.

Від імені українських десантників у відомстві запевнили, що дане повідомлення ИТАР-ТАСС «не має нічого спільного з правдою та є продовженням брехливої інформаційної війни, яку веде кремлівська пропаганда з метою дискредитувати Збройні Сили України».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук