У місцевих радах Галичини все більше проявляється непрофесіоналізм, - нардеп

22 лютого 201153414

У діяльності «Свободи» у Львівській міській раді, та й взагалі у місцевих радах Галичини, починає все більше проявлятися непрофесіоналізм. Це, на мою думку, є головною причиною різких заяв, які «Свобода» робить. Зокрема у Львові - щодо пільг Українському католицькому університету, щодо бюджету. Про це 22 лютого заявив народний депутат Тарас Стецьків.

Т.Стецьків прокоментував ZAXID.NET : «Просто вони дуже добре опанували опозиційну риторику, а, опинившись при владі, чесно кажучи, у дуже багатьох випадках не знають, що робити, не мають досвіду, не мають знань, вмінь. Тому стараються компенсувати ці недоліки нападками на міського голову, нападками на УКУ тощо».

Нардеп додав: «Це чітко показує, що поки що ця політична сила не готова до серйозного випробування владою».

На думку Т.Стецьківа, «ніякої альтернативної програми соціально-економічного розвитку Львова Свобода, і відповідного формування бюджету розвитку, не запропонує».

За його словами, судити так дозволяє процес прийняття загального фонду бюджету Львова. «Якби їх не влаштовував бюджет Львова, вони б мали за нього не голосували, не прийняти цей бюджет, і професійно запропонувати альтернативний. Але вони цього не зробили, бо ніякої альтернативи у них немає. Вони мовчки і покірно затвердили бюджет, який запропонував міський голова. Попросту не мають альтернативи», - заявив Т.Стецьків.

Нагадаємо, депутат Львівської міської ради від фракції ВО «Свобода» Юрій Михальчишин заявляв, що фракція обмежиться «точковим аудитом» в аналізі ефективності роботи попередників, зокрема в питаннях наповнення бюджету, ефективного використання коштів з нього, оскільки коштів на повномасштабний аудит в бюджеті міста не закладено.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук