У Молдові проходять парламентські вибори

СвітОльга Карабан, 30 листопада 20140

У неділю, 30 листопада, у Молдові проходять парламентські вибори. По всій республіці відкрито 1971 дільницю, ще 95 дільниць працюють за кордоном.

Виборцям потрібно обрати 101 депутата парламенту, строком на чотири роки. Вибори проходять за пропорційною системою в єдиному виборчому окрузі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

У бюлетені для голосування включено 24 конкуренти: 19 партій, один блок і чотири незалежні кандидати. Для проходження до парламенту незалежні кандидати повинні набрати не менше 2% голосів, партії - 6%, блоки з двох партій - 9%, з трьох і більше партій - 11%.

Як повідомляє Укрінформ, на цих виборах буде використано електронний реєстр виборців. Завдяки нововведенню, присутні у приміщеннях виборчкомів оператори зможуть у режимі реального часу звіряти ідентифікаційні дані виборців.

Крім цього, як повідомили в Центральній виборчій комісії, імплементація електронного реєстру виборців дозволить стежити за даними явки на виборах у режимі он-лайн.

Спеціально для цих цілей у залі засідань Центрвиборчкому було встановлено декілька моніторів, на яких журналісти зможуть теж слідкувати за явкою.

Для введення електронного реєстру виборців було витрачено майже $2 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук