У Молдові заборонили трансляцію російського каналу «Россия 24»

СвітРоман Ганкевич, 6 червня 20151830
Молдова перестала транслювати канал «Россия 24»

Рішення Координаційної ради з телебачення і радіомовлення (КРТР) про заборону ретрансляції на території Молдови російського телеканалу «Россия 24» було опубліковане у п'ятницю, 5 червня, в «Офіційному моніторі» Республіки Молдова.

Таким чином, заборона набула сили закону, повідомляє Укрінформ.

«Координаційна рада з телебачення і радіомовлення вимагає від усіх операторів кабельного та супутникового телебачення дотримуватися прийнятого рішення. За недотримання національного законодавства у галузі телерадіомовлення може бути прийнято рішення про відкликання ліцензії на діяльність у сфері кабельного і супутникового телебачення», - наголошується в рішенні КРТР.

Підкреслюється також, що питання про скасування заборони на ретрансляцію телеканалу можуть розглянути лише тоді, коли «Россия 24» буде дотримуватися норм Європейської конвенції про транскордонне телебачення.

Ретрансляція телеканалу заборонена в Молдові від суботи, 6 червня.

Слід зазначити, що вперше заборона на ретрансляцію в Молдові цього телеканалу була введена ще в 2014 році (за необ'єктивне висвітлення подій в Україні).

Пізніше телеканал став активно втручатися у внутрішні справи Молдови, підтримуючи політичні сили, які виступають за інтеграцію в путінський Євразійський союз.

Нагадаємо, у березні 2014 року в Україні зупинили трансляцію чотирьох російських телеканалів. Того ж місяця забьоронили трансляцію російських у Литві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук