У Москві готуються до глибокої інтеграції народів

Світ24 листопада 20110
У Москві готуються до глибокої інтеграції народів
фото svit24.net

Євразійський союз Росії, Білорусі і Казахстану не копіюватиме Радянський Союз і буде відкритим для нових членів.

Про це сьогодні у Москві під час круглого столу на тему «Велика країна: перспективи інтеграційних процесів на пострадянському просторі в рамках Євразійського союзу» сказала голова Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко.

«Митний союз став реальністю, і це основа для наступного кроку - формування Євразійського союзу. Це вже більш глибока форма інтеграції, яка припускає єдину банківську систему, гармонізацію податкового законодавства і перехід до єдиної валюти. Проте не йдеться про відродження Радянського Союзу. Копіювати старі зразки безглуздо. До того ж Євразійський союз ґрунтуватиметься, насамперед, на взаємодії наших країн у галузі економіки, і він буде відкритим для всіх країн СНД для приєднання до нього нових членів», - сказала В.Матвієнко.

За її словами, історичні і культурні передумови дозволяють з оптимізмом дивитися в майбутнє Євразійського союзу, оскільки є бажання народів, і воно підкріплене політичною волею керівників держав.

В.Матвієнко відзначила, що як голова Ради міжпарламентської асамблеї СНД має намір координувати зусилля парламентаріїв Співдружності з уніфікації національних законодавств і синхронізації ратифікації угод, прийнятих главами держав, насамперед, у сфері економічної і бюджетно-фінансової політики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук