У Москві повідомляють про отруйний туман з запахом сірководню

СвітРоман Ганкевич, 10 листопада 20148252

У московському районі Кожухова в 2,2 рази перевищено допустимий вміст стиролу в повітрі.

Про це в понеділок, 10 листопада, повідомляється на сайті Мосекомоніторінга, передає «Дождь».

Крім того, за даними автоматичної станції контролю забруднення атмосфери, вміст формальдегіду становить 1,6 пункта щодо гранично допустимої концентрації за добу.

Починаючи з 12:00 москвичі повідомляли в соціальних мережах про різкий запаху сірководню, який відчувається в різних районах міста. В МНС Москви, Greenpeace та Департаменті природокористування і охорони навколишнього середовища інтернет-виданню «Йод» розповіли, що про причини появи цього запаху інформації немає.

Між тим, в Мосекомоніторингу інформували про викид сірководню в результаті аварії на московському Нафтопереробному заводі. У службі відзначили, що концентрація сірководню в повітрі перевищує допустимі норми в шість разів.

Пізніше керівник департаменту природокористування Антон Кульбачевскій повідомив виданню M24.ru, що запах сірководню, який відчувають жителі столиці, не небезпечний для їхнього здоров'я, і маски їм не потрібні.

«Зараз проводять заміри вмісту сірководню в повітрі. У нас багато версій. Зараз ми працюємо у всіх районах, з'ясовуємо причини аварій. До кінця дня мають бути готові результати», - пояснив він, відзначивши, що ситуація знаходиться під його особистим контролем.

У прес-службі МНС M24.ru розповіли, що проби повітря взяли в 13:45 за московським часом. Зараз їх аналізують, і поки не можна сказати, коли будуть готові результати.

Водночас, доктор хімічних наук, засновник і керівник Союзу «За хімічну безпеку» Лев Федоров розповів Дождю, що сірководень з'являється при наявності активного нафтового виробництва і його перевищення - річ серйозна, в цьому повинні розбиратися органи.

Стирол - це речовина, що має подразнюючий, мутагенний і канцерогенний ефект. При отруєнні стиролом у людини з'являються слабкість, нудота та запаморочення, також починають сльозитися очі. Велика концентрація стиролу в повітрі вражає центральну і периферичну нервову систему, а також систему кровотворення і травний тракт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук