У МРЕВ видають водійські посвідчення нового взірця

З новим пластиком

Головні новини за 04 червняНовини Львова, 4 червня 2014, 19:11 0
дивіться також

Обладнання для друку вже є у представництвах екзаменаційно-реєстраційної роботи в Жовкві, Дрогобичі, Золочеві та два у Львові. Документи відтепер мають більше степенів захисту та нову гаму кольорів.

Нові комплекси, за 45 секунд роблять із порожнього шматка пластику — документ. Оператор лише вносить данні про транспортний засіб.

А все тому що друкує ці бланки державне підприємство, а не приватна структура, як це було досі. Ціна в кінцевому результаті сповзла на близько 40%. Володимир сьогодні саме ставить на облік свою нову автівку. Каже, оновлений дизайн зразу кидається в очі. Тим паче за демократичні гроші.

Кипить робота і у екзаменаційному відділі. Тут також сучасний комплекс штампує шоферські права нового зразка. З початку тижня це обладнання для друку посвідчень запрацювало у 5-ти з 11-ти територіальних дільниць в області.

Там де немає ще комплексів, видають тимчасові посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів. У Львівському МРЕВ вже почали обмінювати їх на пластикові.

Нагадаємо, у травні автовласники стали заручниками так звавого перехідного періоду у МРЕВ. Старі бланки закінчились, а нових ще не було. Тоді видавали паперові тимчасові бланки посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук